Ka disa ditë që këngëtarja Dafina Zeqiri po e paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor.

https://www.instagram.com/p/B8bR0Dih9qk/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B8ZBQaFBqH1/?utm_source=ig_embed

Ndryshe prej shumicës së artistëve që janë dyndur të publikojnë këngë për Shën Valentin, Dafina këngën e re e nxjerr sot, dy ditë para 14 Shkurtit.

Ky projekt titullohet ‘Merri krejt’ dhe në Youtube për fansat do të jetë në orën 18:00.

Mësohet se këngëtarja këtë herë do të vijë me doza më melankolike teksa kujtojmë se ky krijim muzikor pason super-suksesin e ‘VVV’ që u kthye në një refren të pakontestueshëm muajt që lamë pas.

https://www.instagram.com/p/B8dsKo9h7lX/?utm_source=ig_embed