Diona Fona ishte këngëtarja e radhës e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh”.

“Kë zgjedh”, është një nga rubrikat më interesante të emisionit “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net ku mund t’i kuptoni përgjigjet që kësaj radhe ka zgjedhur Fona, shkruan lajmi net.

Në mes të artistëve të estradës, Diona vihet në siklet në pyetjen ndërmjet dy artisteve të suksesshme shqiptare, Dafina Zeqirit dhe Elvana Gjatës.

Se çfarë thotë dhe kë zgjedh prej tyre e mësoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/