Dafina Zeqiri bëri të ditur se po vjen me një duet së shpejti.

Yll Limani dhe Dafina Zeqiri janë dy artistë mjaft të dashur nga publiku shqiptar.

Ishte Dafina ajo e cila solli sekuenca të projektit të radhë në rrjete sociale ku shpërndau një Instastory në të cilë shihej duke e kënduar këngën e re.

Ajo kishte shpërndarë videon pa zë duke zbuluar emrin dhe muajin në të cilën vjen kënga.

“Dafina Zeqiri ft Yll Limani, dhjetor, “Mos shko”, shkroi ajo në Instastory duke bërë të ditur se dueti i tyre do të lansohet së shpejti brenda muajit dhjetor.