Dafina Zeqiri është njëra nga femrat më atraktive të estradës.

Ndonëse është aktive në rrjete sociale këngëtarja 29 vjeçare nuk ndalet së publikuari imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net

Në imazhin e fundit të postuar me ndjekësit ajo tregon se është duke u relaksuar e cila në fokus ka vënë të pasmet atraktive.

Daffye shfaqet tejet provokuese teksa e ka filmuar veten dhe zbuloi më shumë se ç’duhet për afro 1 milion ndjekësit e saj.

“A don love?”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo në duet me reperin nga Shqipëria, Noizy ku ky i fundit e shau në një këngë para disa viteve.

 

 

Artikulli paraprakVjen një lajm i mirë për Grupin e Kumanovës, me gjasë po afrohet lirimi i tyre!?
Artikulli tjetërBarcelona e fortë edhe pa Messin, e mund Interin