Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor me titull “Kapma dorën”. Kënga vjen në bashkëpunim me Dj Lurron, gjersa është ritmike e zhanrit reggae dhe house.

Si gjithmonë këngëtarja vjen plot stil dhe mjaftë unik në dukje.

Kujtojmë që kjo verë ishte mjaftë e suksesshme për të, sidomos bashkëpunimi me Tayna-n që ishte një nga hitet e muajit gusht.