19:16 | 22 Prill 2021

Melisa dhe Andi u shfaqën në momente mjaft intime.

Që para se të largoheshin nga “Përputhen”, kanë qarkulluar zëra se Melisa dhe Andi janë në lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

Por, ata asnjëherë nuk e kanë pohuar një gjë të tillë, megjithatë janë parë disa herë së bashku në vende të ndryshme.

Fotografitë e çiftit që u publikuan së fundi, tregojnë se ata nuk janë vetëm miq, ngase shihen shumë të afërt.

Faqja “Vipat e Bllokut” publikoi disa fotografi, ku Melisa dhe Andi shfaqen në momente intime, madje Andi shihet pa këmishë fare.

Kujtojmë se Melisa pas largimit nga emisioni ka debutuar në muzikë, ndërsa së fundi ka paralajmëruar këngën e re “Leje”. /Lajmi.net/