E pak muaj pas kësaj aventure, Daniela ka bërë hapin e ri, të madh në karrierë.

Ajo është paraqitur në festivalin ‘Kënga Magjike’ me një duet me Ardit Çunin, artistin e talentuar nga Lezha.

Dyshja, këngën ‘Qaj’ e kanë interpretuar sot premierë tek ‘E diela shqiptare’ dhe në orët e para nga publikimi, pëlqyeshmëria për projektin ka qenë tejet e madhe.

Krahas publikut, artistë të shumtë e kanë ndarë këngën në rrjetet e tyre sociale, të emocionuar me gjithçka që përçon kjo këngë.

Artikulli paraprakDritat me ngjyra, një trend në rritje te makinat e reja
Artikulli tjetërMeteori hënor në ankand, ja sa mijë dollarë u shit!