on ka gati këngën e tij të radhës.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai na prezantoi edhe pak nga kënga e tij e re.

Që në tingujt e parë, kënga është shumë verore dhe do të lansohet këtë të premte.

Në postimin e mëposhtëm mund të dëgjoni pak nga kënga me titull “Malli”.

https://www.instagram.com/p/CQLlzjhlHTi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3ceb2b0d-4f3a-48b4-8164-fa561d9f5cf4

Artikulli paraprakShefi i Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadori Clemens Koja vizitoi AZGJ-në
Artikulli tjetërOfendoi lojtarin shqiptar, ja sa ndeshje e pezulloi UEFA Arnautovic