Fero ka publikuar pak nga kënga e tij e re.

“Habibi” quhet projekti muzikor i cili do të publikohet të enjten pas orës 00:00.

Kështu ka njoftuar vet reperi poshtë videos së postuar në llogarinë e tij në Instagram.

Pas këtij projekti pritet albumi i tij për të cilin Fero ka thënë se ka punuar gjatë.

Në anën tjetër, Fero është në ballinat e mediave rozë për shkak të ndarjes dhe bashkimit të tij me Arbentinën