Mesfushori holandez, Memphis Depay i është bashkuar Barcelonës si agjent i lirë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë faqja zyrtare e klubit.

Shikoni postimin më poshtë.

Artikulli paraprakOsmani: Forumi diplomatik do të mbahet më 1 dhe 2 korrik
Artikulli tjetërRMV/ Ja kur pritet stabilizimi i motit