Këngëtarja Dhurata Dora duket se nuk e ka fare të ftohtë.

Ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur në Instagram dhe pranë postimit si me shaka ka pyetur nëse jemi në stinën e dimrit.

“Çfarë thua, është dimër?”, ka shkruar ajo pranë postimit.

View this post on Instagram

What do you mean "it's winter" ?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on