Diellza Kolgeci sot feston për diçka të veçantë.

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova para gjashtë muajsh janë bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

E sot ata kanë një arsye më shumë për të festuar pasi Helena ka mbushur 6 muaj jetë.

Ishte Diellza ajo e cila e ka publikuar një foto të vajzës në Facebook dhe në imazhin e postuar shihet se ajo i ka ngjarë shumë nënës.

Artikulli paraprak“Teknologjia sjell pasoja të rënda tek sytë”, Mjekët apelojnë: Fëmijët sa më larg telefonave
Artikulli tjetërKamioni me 39 viktima në Britani, shoferi 25 vjeçar para gjykatës