Një makinë e tipit “Golf” mbrëmë është djegur në rrugën “Virgino” në Shkup.

Siç njoftojnë nga MPB, mbrëmë në orën 03:10 në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Virgino” është djegur një makinë “Golf” me targa të Shkupit nën pronësi të R.A.

Zjarri është shuar nga ana e pronarit, ndërsa janë kryer hetime në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e rastit.