Është publikuar bashkëpunimi i ri i Diona Fonë.

Ajo realizoi një këngë me artistin me emrin Eaz, me titull “Ti je”, klipi i së cilës u xhirua në Londër, atje ku Diona po mbaron studimet.

Këtë projekt e ka realizuar DJ A-Boom dhe ju keni mundësi ta dëgjoni më poshtë.

Nëse nuk e dini, Eaz bashkëpunoi edhe me Ledri Vulën në këngën “Nasty Girl”

Artikulli paraprakTimonie: Liderët e BE-së ndryshojnë rregullat e lojës, nga ju varet që t’i sillni ligjet kundër korrupsionit
Artikulli tjetërSelami: Karadaku gjithmon e ka pasuruar kulturën shqiptare me traditat dhe vlerat tona