Remzie dhe Nexhat Osmani janë rikthyer me një projekt të përbashkët.

Motër e vëlla kanë sjellë sot këngën “Ditari” me muzikë të Marsel Gungës e tekst të 2step.

Kënga vjen me videoklip të vizuelizuar nga Pinkmoon Production.

Artikulli paraprakShqipëria anëtare në Këshillin e Sigurimit, reagon Rama: Lajm i mirë
Artikulli tjetërFilipçe: Janë siguruar mjete për ilaçin të cilin do ta marrin tre fëmijë me fibrozë cistike