Dy dj-të e talentuar kosovarë, dyshja e atmosferës Dj DAGZ dhe Dj PM sot kanë lansuar projektin e tyre të ri muzikor.

Ata për këtë projekt kanë bashkëpunuar me këngëtaren Vesa, teksa kanë risjellë një nga këngët më të realizuara të bilbilit Nexhmije Pagarusha, përcjellë Indeksonline.

Përveç përpunimit, ky projekt veçohet për klipin, në të cilin promovohen bukuritë shqiptare.