Dyshja kanë publikuar me videoklip këngën e paralajmëruar.

Seven Saraçi dhe reperi Don Phenom janë bërë bashkë për të sjellë këngën me titull ‘Ti po rren’.

Dyshja i kanë bërë këngës edhe një videoklip shumë të realizuar, me regji të Valon Azirit.

Për tekstin e këngës kanë punuar vetë artistët ndërsa për muzikën është përkujdesur Seven me bashkëpunëtorët e tij The Daltons.