Sa herë që shfaqet në rrjetet sociale, Dua Lipa fiton gjithmonë vëmendjen e fansave.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë në Instagram disa foto të saj, menjëherë pasi është zgjuar nga gjumi.

Edhe pse është pa pikë grimi në fytyrë, Dua duket në formën më të mirë të mundshme.

Me këto foto, artistja iu uroi të gjithëve “Mirëmëngjes”, ndërkohë që shfaqej e veshur me në këmishë të gjatë nate nga firma “Versace”.

Me fotot ajo rrëmbeu edhe vëmendjen e Donatella Versace, që i ka lënë koment emojin e një zemre dhe një flake zjarri.

Image

Donatella Versace