Dua Lipa po i gëzohet suksesit të radhës.Këngëtarja e njohur kosovare, e cila ka arritur famë ndërkombëtare, Dua Lipa po shënon karrierë shumë të suksesshme në muzikë.

Dua Lipa njihet si një fenomen i ‘pop-it’ dhe ka pushtuar botën e muzikës me shpejtësi të madhe duke u bërë kështu si njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në botë.

Së fundmi Dua ka postuar një fotografi mjaft atraktuve ku shihet gjysmë e zhveshur duke falënderuar të gjithë ata që e kanë ‘dëgjuar, kërcyer dhe mbështetjen’, e vazhdueshme.

“Future Nostalgia tani është një album platin në Mbretërinë e Bashkuar!!! Ne jemi mirë është loja ajrore numër 1 në Mbretërinë e Bashkuar! Faleminderit ,që e keni dëgjuar, keni kërcyer dhe gjithë mbështetjen tuaj të vazhdueshme !!! Ju dua !!”, u shpreh Dua në mbishkrimin e fotografisë.

https://www.instagram.com/p/CLzeFsXMDMj/?utm_source=ig_embed