Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka ndarë një lajm të gëzueshëm bashkë me fansat e saj.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ka bërë të ditur që është renditur si këngëtarja e parë me e dëgjuar këtë muaj në “Spotify” .

“Faleminderit nga ju dashurit e mija për një muaj në maje. Faleminderit që më dëgjoni, transmetoni dhe shpërndani” ka shkruar Dua në këtë postim.