Dua Lipa mbrëmë ka ndezur atmosferën në “Sunny Hill Festival”.

Ajo pritej të ngjitet në skenë në orën 00:40 e cila ishte e rrethuar nga një numër i madh i fansave, shkruan lajmi net.

Në një video të shpërndarë nga faqja e njohur ‘Artistët shqiptarë’, Dua shihet duke kënduar në skenë e cila ka realizuar një natë të paharruar.

Gjersa këndon këngën “No rules”, i gjithë publiku këndon dhe kërcen njëkohësisht me të. Lirshëm mund të thuhet se ky është një nga momentet më kulmore të Dua Lipës në skenë.

Artikulli paraprakArrestohet autori i masakrës së Vlorës
Artikulli tjetërLirohet Afrim Ukshini