Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, sot ka publikuar këngën e saj më të re.
Kënga me titull “Don’t Start Now”, është e shoqëruar edhe me një videoklip mjaft interesant.

Artikulli paraprakRritja e rrogave,takohen MASh dhe SAShK
Artikulli tjetër“Borschard ik në shtëpi bashkë me gishtin tënd të mesëm”. Protesta kundër ambasadorit