Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza dhe bashkëshorti i saj Hajrushi, janë shëruar nga COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vet artistja përmes një postimi në rrjetet sociale.

Përshëndetje miqësia ime. Falemnderit Zotit. Pas dy javë përballje të rënda me Covid 19 por duke ju falenderuar angazhimit maksimal të fëmijëve tanë për shërimin tonë dhe mjekëve të nderuar dr. Arben Vishaj dhe dr. Behxhet Osmani ja pra sot po ju shkruajmë me Hajrushin sërish dhe iu informojmë se ia dolëm me sukses. Kujdes ruajeni shëndetin”, ka shkruar Fejza.

Suksese e shëndet për këngëtaren!

https://www.instagram.com/p/CNNRe0yjlUy/?utm_source=ig_embed

Artikulli paraprak79 vota në kuti/ Kosova nuk zgjedh dot presidentin as në raundin e dytë
Artikulli tjetërCakolli: Kosova po hyn në një krizë të panjohur kushtetuese