E ëmbla Lori… kaq bukur duket ajo sot teksa “hipnotizon” me sytë e saj ngjyrë blu 

Është ndër artistet më të ëmbla në estradën tonë.

Loreta Kaçka – Lori vazhdon të mbetet ndër zërat më aktiv në skenën muzikore, e cila po e dëshmon veten me projekte të njëpasnjëshme, shkruan Kosovarja.

Përveç muzikës, Lori shquhet edhe për elegancën dhe stilin e saj të veshjes, e cila dihet që i kushton një rëndësi të veçantë.

Sot Lori vjen me një frizurë unike, si dhe një grim të lehtë, e cila e bënë të duket atë si një vajzë e re.

Vëmendjen edhe kësaj radhe e marrin sytë e saj, e cila “hipnotizon” me ngjyrën blu të syve. /Kosovarja/