Ato janë modele të popullarizuara, dhe dinë si të tërheqin vëmendje
Por, Sofia Jamora e La’Tecia Thomas sot posaçërisht e kanë dridhur fort Instagram’in.

Sofia ka publikuar dy fotografi marramendëse në llogarinë e saj në rrjetin social, për t’ia uruar shoqes së ngushtë ditëlindjen.

Duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet trullosëse, ato kanë lënë gojëhapur plot njerëz. Pëlqimet e komentet kanë vërshuar menjëherë nga ndjekësit e shumtë të bukurosheve. Express