10:16 | 21 Prill 2021

Foto: Instagram

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka zbuluar emrin e vërtetë.

Ana Lleshi u bë e njohur për publikun nga pjesëmarrja në “Përputhen” dhe vazhdon të komentohet edhe pas largimit nga programi, shkruan lajmi.net.

Pas largimit nga emisioni, Ana u komentua për një romancë me Arsimin, konkurrentin tjetër nga “Përputhen”.

Por, së fundi dyshja i kanë ndarë rrugët, ndërsa kanë vazhduar ‘thumbimet me postime në rrjete sociale.

Në profilin e saj në Instagram, Ana ka bërë një ndryshim, meqë rast edhe zbuloi se si quhet me të vërtetë.

Emri i vërtetë i ish-konkurrentes së “Përputhen” është Diana. Ndërsa deri tani ajo ndiqet nga 372 mijë ndjekës. /Lajmi.net/