Është një ndër vajzat më simpatike të showbizit shqiptar që ka arritur të tërheq vëmëndjen që në daljen e saj të parë publike e deri më sot.

Mbas suksesit të këngës së fundit Eni Koçi vjen ditën e sotme me një këngë të re.

Kënga titullohet ‘Sot’ muzika dhe teksti është shkruar nga vetë këngëtarja.

Videospoti eshte xhiruar nga Black Fish Entertainment ne Prishtine dhe është publikuar ne kanalin zyrtar te kengetares Eni Koçi.