Para pak ditësh, Adelina Berisha publikoi këngën e re “Lema” në duet me Blastën.

Kështu, pas këtij projekti ajo ka nisur pushimet në një nga bregdetet shqiptare ku po kalon çaste të lumtura.

Në imazhin e fundit të publikuar në Instagram, ajo shfaqet tejet përvëluese gjersa vë në pah linjat trupore në një palë bikini rozë.

Fiziku i saj i hatashëm ka befasuar të gjithë fansat, nga të cilët ka marrë pëlqime dhe komente të llojllojshme.

Këngëtarja Berisha vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e padyshim se edhe në mbrëmje të shumta.