Edona Llalloshi ka një karrierë të gjatë dhe po vazhdon ende të jetë aktive me projektet e reja muzikore.

Këngëtarja e mirënjohur, prej kohësh ka paralajmëruar për projektin e ri , ndërsa, tani kënga në bashkëpunim me vëllain e saj, Milotin është publikuar në kanalin zyrtar në Youtube.

Kënga e re mbanë titullin ‘Nuk harrohet’ ndërsa është sjellur së bashku me videoklip i cili është punuar nga EMF Creative.
Si gjithmonë ajo duket unike dhe plotë elegancë.

Kujtomë që ky nuk është bashkëpunimi i tyre i parë, ata kanë edhe disa projekte tjera të përbashkëta.
Sigurisht, projekti në fjalë pritet të pëlqehet në publik!