Elvana Gjata ka ndarë një foto krah prindërve të saj në Instastory.

Ajo pati një mesazh në këtë kohë pandemie duke shkruar se qëndrimi pranë familjarëve, është më i duhuri tani.

Ndër të tjerash, artistja u shpreh e bekuar dhe falënderoi Zotin për prindërit e saj.

Lexojeni mesazhin e saj poshtë imazhit.