Emina Çunmulaj guxon, shkurton flokët

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Çunmulaj, duket se e ka bërë një veprim që jo shumë gra e kanë guximin ta bëjnë.

Ajo ka prerë shumë shkurtë flokët e saj shumë të gjatë që edhe e kanë karakterizuar atë.

Vet Çunmulaj ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke treguar kështu ndryshimin drastik që ka guxuar ta bëjë në flokët dhe pamjen e saj.
“Liria vjen në forma të ndryshme”, ka shkruar ajo në postimin ku ka falënderuar edhe stilistët e saj.

https://www.instagram.com/p/BxZ7BCuHp5E/?utm_source=ig_embed