Enca Haxhia i uron të gjitha të mirat Don Phenomit për ditëlindjen e tij.

Enca Haxhia dhe reperi Don Phenom muaj më parë kishin bashkuar forcat për një duet. ‘Kujt po i han’ titullohet kënga e cila rezultoi e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Sot me një fotografi të ndarë në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja shfrytëzon rastin t’ia uroj ditëlindjen reperit.

‘Urime ditëlindja, t’i uroj gjitha të mirat’, shkroi 23 vjeçarja në foton e publikuar.