Enca ka njoftuar fansat se do presin pak për projektet e reja por pritja do ja vlen.

Enca Haxhia ka qenë një nga emrat më aktiv këtë sezon vere me këngë dhe koncerte të shumta, ajo pak më parë konfirmoi se është duke punuar edhe në disa projekte, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ua ka mundësuar ndjekësve të saj në Instagram t’i bëjnë pyetje asaj lidhur me çdo gjë që ju intereson dhe si për çudi pyetjet më të shpeshta ishin rreth këngëve të reja.

Në pyetjen se “A do lansosh një këngë të re?”

Enca është përgjigjur “Do prisni pakëz, por do jenë jo këngë por super hite, këngët e reja do jenë një nivel krejt tjetër”.