Enca ka paralajmëruar një kapitull të ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram për të njoftuar të gjithë fansat e saj se kënga e re po vjen së shpejti dhe një kapitull i ri poashtu.

“Kenga e re po vjen, qëllojeni titullin. Nëntor 2019, kapitull i ri”, shkroi ajo.

Nëse nuk e dini, “Jealous” është projekti i saj i fundit muzikor me të cilin grumbulloi miliona klikime në YouTube.

Përveç kësaj, Enca ka marrë pjesë edhe në filmin e Ermal Mamaqit “I Love Tropoja” i cili do të dalë së shpejti.

https://www.instagram.com/p/B4XGGdbApbv/?utm_source=ig_embed

Artikulli paraprakSassoli: Perspektiva e Maqedonisë së Veriut, edhe më e gjallë,vetoja franceze pengesë e vogël
Artikulli tjetërVritet kreu i tifozëve të Partizanit të Beogradit në Serbi