“Lass Los”, titullohet dueti i ri nga Dhurata Dora dhe Azet.

Dyshja Dhurata Dora dhe Azet publikuan këngën e shumëpritur nga fansat, shkruan lajmi.net.

Projekti po pritet shumë mirë dhe deri tani ka marrë afro 1 milion klikime në kanalin YouTube.

Kjo këngë po dëgjohet edhe nga publiku jasht trojeve shqiptare, madje ajo është renditur e para në Gjermani dhe Zvicër.

Natyrisht që këtij suksesi i gëzohen shumë dy autorët e këngës, pasi ende pa u bërë 24 orë kënga po pëlqehet shumë nga fansat e tyre.

Artikulli paraprakAnsambli Nacional i Këngëve dhe valleve në RMV,anulon pjesëmarrje ne festival
Artikulli tjetërRonaldo: Ne mund të përmbysim rezultatin kundër Lyon