Engjëllusha Salihu është njëra nga këngëtaret e reja të muzikës popullore, e cila ka pak kohë që ka hyrë në skenë.

Këtë herë, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin e zi dhe shumë e bukur.

Po ashtu, në qafën e këngëtares mund të shohim edhe një varëse që ka formën e “lirës”.
Ndryshe, Engji është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.