Ajo tashmë renditet si ndër këngëtaret më të dashura dhe të kërkuara. 

Engjëllusha Salihu ka hyrë fuqishëm në tregun muzikorë, e cila çdo ditë e në shumë po komentohet për zërin e saj.

Përveç arritjeve në muzikë, e cila po shënon sukses, Engji komentohet mjaft shpesh edhe për fizikun dhe paraqitjet e saja sa i përket stilit.

Në Instagram ajo publikon foto nga angazhimet e shumta, ku vëmendje tërheqin fustanet e mrekullueshme që ajo vesh.

Sot ajo shfaqet me plot elegancë, teksa pozon me një fustan ngjyrë lëkure, e mbuluar me gurë shkëlqyes.

Me fillim Engji po tregon se është një konkurrente e fortë në tregun muzikor… /Kosovarja/