Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tash e një kohë komentohen për një lidhje të mundshme.

Edhe pse janë bashkë në pothuajse çdo vend, dyshja ende nuk kanë pohuar apo mohuar lidhjen.

Fansat e kanë pyetur këngëtaren nëse do të bëjë një bashkëpunim me Gencin dhe ajo u kumtoi lajmin e pritur atyre.

“E kemi gati. Dhe jam e sigurtë që do ju pëlqejë shumë”, ka shkruar ajo.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dyshja kësaj radhe për fansat e tyre, pas dy dueteve që kishin bashkë.