Enisi e ka publikuar këngën e re.

Këngëtari i njohur shqiptar Enis Bytyqi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Gjemba”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Kënga sapo është lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube dhe menjëherë ka filluar të marrë klikime.

Fansat e Enisit duket se janë ndarë të kënaqur pasi edhe komentet pozitive nuk kanë munguar.