Enis Bytyqi e ka filluar sezonin veror me një projekt të ri.
Këngëtari i mirënjohur, ka lansuar këngën e re ‘Melodi’ e cila u realizua edhe me videoklip me ritëm dhe frymë verore, shkruan Indeksonline.

Për klipin e këngës është përkujdesur produksioni ‘XL Films’ dhe Martin Flindt.

Kënga e re tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’ dhe padyshim pritet të pëlqehet nga adhuruesit e këngëtarit.