Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i talentuar, Enis Bytyqi ka publikuar projektin më të ri.

Kënga mban titullin ‘Kujtime’ dhe është sjellur edhe me videoklip.

Producent i projektit është Rzon me të cilin këngëtari ka bashkëpunuar edhe në projektet e mëparshme.
Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar në ‘Youtube’.

Artikulli paraprakInterneti mbushi 50 vjeç
Artikulli tjetërHulumtim: Përdorimi i këtij ilaçi gjatë shtatzënisë mund të rezultojë me një fëmijë me autizëm