Këngëtari, Ermal Fejzullahu është shfaqur goxha “boss” në imazhet e fundit të publikuara.

Këto imazhe ai I ka bërë publike përmes rrjetit social “Instagram”, ku shihet i veshur me shumë stil duke kombinuar pantallonat, xhaketën me atlete dhe valixhet e mëdha.

Ndryshe, Ermali shquhet për angazhimet e shumta në profesion por edhe jetën luksoze që bënë.