Ermal Fejzullahu dhe Bes Kallaku kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët.
‘Daja’ mban titulli këngës që vjen edhe me videoklip në kanalin Youtube.

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë, një duet mjaftë interesant me skena komike, e që pritet të jetë një nga këngët më të dëgjuara të kësaj sezone.

Artikulli paraprakPërmbytet Prilepi, shtëpi nën ujë ekipet në teren
Artikulli tjetërKy ishte ministri i vetëm që u pa në xhami në faljen e Bajramit