Ermal Fejzullahu dhe Luar kanë lansuar projektin e tyre muzikor.

Kënga quhet ‘Shqiptare’ dhe vjen bashkë me video.

Gjithçka u realizua nga Mixey dhe Apollo. Ky është dueti i parë mes Ermalit dhe Luar.

Artikulli paraprakBekteshi-Liubçenko: Liberalizimi më i madh i tregtisë midis RMV-së dhe Ukrainës do të jetë një shtysë e rëndësishme për rritjen e bashkëpunimit ekonomi
Artikulli tjetërNga nesër punon reparti për pasaporta! Në bazë të cilave kushte do të udhëtojnë atyre që ju ka skaduar afati?