Ermal Fejzullahu ka nisur herët pushimet verore.
Sigurisht pasi do të ketë një verë të ngarkuar ai do që fundin e qershorit ta kalojë bashkë me familje në një vend shumë të bukur.

Bashkë me bashkëshorten e tij dhe fëmijët, Emrali është parë shumë i lumtur duke i dhënë kështu një pamje edhe më të mirë vendit në të cilën janë duke pushuar.
“Koha e pushimeve 2018…Ju uroj të gjithëve të kaloni sa më mirë kudo që jeni nga unë dhe familja ime”, ka shkruar Ermali.

Artikulli paraprakSheshi ‘Skëndërbej’ në Tiranë, sheshi më i bukur i Europës për 2018-ën
Artikulli tjetërTrupat e djegur të tre fëmijëve në Veles janë gjetur të përqafuar (VIDEO)