Sot ishte ditë e trishtuar për shumë njerëz me marrjen e lajmit për ndarjen nga jeta të regjisorit Bekim Lumi.

Është e vështirë si për familjen ashtu edhe për miqtë dhe të gjithë ata që e njohën regjistron e pa lodhshëm që me vite ai i dha  shpirt jetës së artit nëpërmjet krijimeve të tij.

Edhe Agnesa ka ndarë një imazh të tij me fjalë që të zgjojnë  lot vaji. Këto janë fjalët e ish missit dhe blogeres ndaj të ndjerit ‘Prehu ne paqe, beko! Lamtumirë’ Ngushllime familjes dhe dashamireve’.

Artikulli paraprakTërmeti në Indonezi, izolohen 700 turistë në malin vullkanik
Artikulli tjetërMë sensuale se kaq se keni parë kurrë Eni Koçin