Blero Muharremi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri.
Blero ka publikuar këngën e tij më të ri, të cilën kësaj radhe e sjell në duet me dy artistë.

Projekti i ri i Bleros mban titullin “Falja”, ndërsa e solli në bashkëpunim me Gasson dhe Fissin.

Tekstin e kësaj kënge e shkroi Fissi dhe Gasso, për muzikën u kujdes Fissi dhe Doni, e përcjell me klarinet Ragip Kosumi.
Më poshtë mund ta dëgjoni “Falja” nga Blero, Fissi dhe Gasso.