Kryetari i Komunës së Kërçovës në emisionin Clickplus ka folur edhe për borxhin e shkollave. Sipas tij ky borxh është reduktuar për 60%.

Artikulli paraprakMaqedonia njoftoi MPJ greke se Marrëveshja është ratifikuar
Artikulli tjetërFatmir Dehari flet për sportin dhe aktivitetet kulturore në Kërçovë (Video)