Kryetari i Komunës së Kërçovës në emisionin Clickplus ka folur edhe për sportin dhe aktivitetet kulturore në Komunën e Kërçovës.

Artikulli paraprakFatmir Dehari: Borxhi i shkollave është reduktuar (Video)
Artikulli tjetërMirënjohje për drejtorin Ardijan Muça