Flori Mumajesi sapo e ka publikuar një fotografi në Insatgram, foto kjo e cila ngjalli shumë reagime.

Kantautori i njohur njëherësh edhe këngëtari i shumë hiteve në imazhin e postuar i ka kapur dorën një femre dhe unaza që ajo ka në dorë nxjerr dyshime në mos janë fejuar, shkruan lajmi.net

Pranë imazhit ai as nuk e ka zbuluar emrin e vajzës që ia ka rrëmbyer zemrën e as nuk ka shkruar asnjë fjalë.

Ka mjaftuar zemra e cila zbulon se ai është dashuruar marrëzisht.